• DAHA İYİ BİR ÇEVRE
  VE YARINLAR İÇİN
  NANOFIBER ÜRETİYORUZ
 • MÜKEMMEL PERFORMANS
  VE DAYANIKLILIK
 • SORUN NE OLURSA OLSUN
  HER ZAMAN BİR ÇÖZÜMÜMÜZ VAR
TEKNOLOJİMİZ VE BİLGİ BİRİKİMİMİZ, ÇEŞİTLİ FİLTRASYON GEREKSİNİMLERİNİ, KARŞILAYABİLMEK İÇİN ÜRETİMİMİZİ DÜZENLEMEMİZE OLANAK TANIR.
HIFYBER

Biz Kimiz?

Açık Kart Bilgi Teknolojileri , 2.500 çalışanı ve yılda 1.3 milyar dolarlık cirosu bulunan Abalıoğlu Holding’e bağlı Denizli de kurulmuş bir firmadır. Açık Kart Bilgi Teknolojileri olarak çeşitli filtre uygulamalırında kullanılan polimerik nanofiber bazlı filtre medyaları üretiyoruz.

Yenilikçi nanofiber üretim teknolojimiz ile hava ve likit filtrasyonunda düşük DP, yüksek dayanıklılık ve uzun filtre ömrünü sağlıyoruz.
Hifyber® nanofiber medyaları olağanüstü muntazamlık, uzun ömür, sağlam bağları , yüksek mekanik verimleri ve düşük enerji tüketimi ile birlikte çeşitli pazarlarda dünya çapında kullanılmaktadır.
Hifyber®, 5 yıldan uzun süredir nanofiber üzerinde araştırma yapmakta ve gelişmiş filament ve ağ tekdüzelikliği, düşük basınç düşüşü ve en önemlisi, sektördeki en yüksek nanofiber dayanıklılığı sağlamak için nanofiberlerin üretimine özel teknolojilerini dahil etmiştir. VDI 3926 ile yapılan dayanıklılık testi, Hifyber®'in çeşitli rakiplere karşı üstünlüğünü açıkça gösterdi.
Bu dayanıklılık, müşterilerin nanofiberlere zarar vermeden yüksek hızlı döner veya bıçaklı plise makinaları ile pliseleme yapmalarını sağlar.
Özel nanofiberlerimiz , gaz türbini, endüstriyel toz toplama, HVAC, kabin hava, motor hava giriş , tel erezyon ve müşterilerimizin belirlediği kompozitler de dahil olmak üzere çeşitli filtrasyon uygulamaları için talepleri karşılamaktadır.
Kapsamlı bilgi birikimimiz ve test kabiliyetimiz, özel müşteri ihtiyaçları için yeni nanofiberli ürünler üretmemizi sağlar.
Yenilikçi ürünler üretmeyi ve en rekabetçi fiyatları sunmayı taahhüt ediyoruz.

Ücretsiz ürün numuneleri ve ihtiyaçlarınızı karşılayan ürün önerileri için Bize ulaşın

ÜRETİM & TEKNOLOJİ

Yenilikçi nanofiber üretim teknolojimiz son derece düşük basınç düşümü, yüksek dayanıklılığa sahip nanofiberler ve filtre ömrünü uzatarak, hava filtrasyonundaki büyük gelişimi temsil etmektedir.

ÖZELLİKLER & FAYDALAR

Nanofiber teknolojisindeki uzmanlığımız ,üstün nitelikli özelliklere sahip fiber çapı , dar çaplı dağılım,değişmeyen kalınlık , kontrol edilebilir gözenek boyutu , üstün yapışma ve dayanıklılık sunar.

Ar-Ge

Nanofiber teknolojisindeki güçlü Ar-Ge yeteneğimiz ve bilgi birikimimiz, farklı türlerdeki üretimi ve spesifikasyonları karşılamak adına geniş filtreleme seviyeleri için özel çözümler sunmamızı sağlar.

Kalite Kontrol

Kalite kontrol ve denetim, endüstriyel nanofiber üretim hattı ile donatılmış ve hava geçirgenliği
ve / veya kalınlığı sürekli olarak ölçen bir online test cihazıyla sağlanmaktadır.

Ne sağlıyoruz ?

Bizi rakiplerimizden ayıran 5 özelliğimiz

 • ÜSTÜN DAYANIKLILIK
 • MÜKEMMEL HOMOJENİTE
 • DÜŞÜK BASINÇ DÜŞÜMÜ
 • DAHA YÜKSEK VERİMLİLİK
 • GELİŞMİŞ TOZ SALIMI

  Hikayemizi İzleyin